Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 21 november 2015

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog  -  team wordt geregeld 11:00 10 - 6
  RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer  -  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 16:00 10 - 4
  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 12:00 5 - 9
  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  JurVisser/LarsCampfermanlKlik hier voor de opstelling van JurVisser/LarsCampfermanl 13:00 3 - 13
3e klasse B AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 17:00 6 - 5
  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 17:00 7 - 4
  Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 18:00 11 - 6
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 16:00 9 - 6
  Rob van Wel & Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel & Boy vd Erf  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 17:00 11 - 4
4e klasse A R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 12:00 10 - 6
  HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 13:00 11 - 5
  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 11:00 7 - 2
  Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 10 - 3
4e klasse B Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post  -  DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 16:00 12 - 2
  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 16:00 9 - 3
  BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 16:00 9 - 2
  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 15:00 6 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:33