Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 10 oktober 2015

        Aanvang Uitslag
3e klasse A team wordt geregeld  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 13:30 6 - 10
  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  JurVisser/LarsCampfermanlKlik hier voor de opstelling van JurVisser/LarsCampfermanl 12:30 11 - 4
  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem  -  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 12:30 3 - 14
  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 13:30 6 - 5
3e klasse B Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O  -  Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 17:00 5 - 9
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 17:00 6 - 8
  KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 17:00 5 - 8
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Rob van Wel & Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel & Boy vd Erf 11:00 11 - 6
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 17:00 5 - 8
4e klasse A R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 12:30 9 - 2
  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth  -  HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 12:30 3 - 7
  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov  -  Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 16:00 5 - 8
  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:30 7 - 7
4e klasse B Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 16:00 11 - 4
  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 16:00 7 - 11
  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 16:00 5 - 9
  DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels  -  BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 16:00 4 - 12

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 20:47