Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 oktober 2015

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Bert-Jan Hendriksen/Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan Hendriksen/Hans José  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 16:00 6 - 5
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Marco H/ArnoldV/RaymondMKlik hier voor de opstelling van Marco H/ArnoldV/RaymondM 17:00 5 - 5
  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 16:00 6 - 11
  Daan Uitermark / Rik OeverKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark / Rik Oever  -  Vincent vS/ Ivor B/ BastiaanKKlik hier voor de opstelling van Vincent vS/  Ivor B/ BastiaanK 13:00 6 - 7
  Harry Berg / Bas VeldenKlik hier voor de opstelling van Harry Berg / Bas Velden  -  Lars Keizer/Michiel van BurenKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Michiel van Buren 15:00 8 - 8
  MauriceBooms/DonRuttKlik hier voor de opstelling van MauriceBooms/DonRutt  -  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 14:00 9 - 7
  Rob & Leo Miitertr / ErikvDijkKlik hier voor de opstelling van Rob & Leo Miitertr / ErikvDijk  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 18:00 9 - 8
Hoofdklasse A Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.  -  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 14:00 4 - 12
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 19:00 7 - 5
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 16:00 3 - 11
  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog  -  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 16:00 6 - 10
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 15:00 3 - 9
  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen  -  Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M 18:00 10 - 3
1e klasse Maarten&Wesse& Stijn BoerKlik hier voor de opstelling van Maarten&Wesse& Stijn Boer  -  Roland van Leeuwen / Bas BaarsKlik hier voor de opstelling van Roland van Leeuwen / Bas Baars 15:00 9 - 8
  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr.  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 13:00 8 - 8
  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 17:00 13 - 2
  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 18:00 7 - 8
  Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 16:00 5 - 10
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 18:00 3 - 11
2e klasse Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Martijn Weij / Nick D/Benno HKlik hier voor de opstelling van Martijn Weij / Nick D/Benno H 17:00 5 - 5
  Patrick Bos / Roman vd FlierKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Roman vd Flier  -  Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Mark en Maurice Oud 19:00 7 - 7
  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW  -  André Vink/ Paul RaaphorstKlik hier voor de opstelling van André Vink/ Paul Raaphorst 18:00 6 - 9
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 17:00 13 - 3
  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 13:00 4 - 12
  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 14:00 9 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 17:52