Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 14 februari 2015

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel 14:00 5 - 6
  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL  -  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 12:00 4 - 11
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 16:00 5 - 10
  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 11 - 4
  Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es  -  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 13:00 6 - 10
3e klasse B Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 17:00 6 - 6
  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 10 - 7
  Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17:00 13 - 5
  Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor de opstelling van Piet Melman / Rick Melman  -  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 18:00 8 - 7
  Richard Koenders/Ronald BruinKlik hier voor de opstelling van Richard Koenders/Ronald Bruin  -  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 17:00 12 - 4
4e klasse A Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra  -  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 15:00 10 - 6
  SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré  -  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 13:00 5 - 5
  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov  -  Dennis Abels/ Han de JongeKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/  Han de Jonge 16:00 7 - 5
  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  B Schornagel/S KruiselbergenKlik hier voor de opstelling van B Schornagel/S Kruiselbergen 12:00 10 - 5
  Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 8 - 4
4e klasse B P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 16:00 9 - 4
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 18:00 7 - 6
  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 16:00 6 - 10
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 15:00 9 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:24