Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 januari 2015

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 16:00 8 - 7
  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 15:00 6 - 8
  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel  -  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 15:00 7 - 10
  Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 13:00 4 - 9
  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog  -  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 11:00 6 - 6
3e klasse B Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor de opstelling van Piet Melman / Rick Melman  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 18:00 9 - 5
  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 18:00 10 - 6
  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 17:00 8 - 7
  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud 17:00 5 - 9
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Richard Koenders/Ronald BruinKlik hier voor de opstelling van Richard Koenders/Ronald Bruin 17:00 6 - 7
4e klasse A SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 14:00 6 - 5
  Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij  -  Dennis Abels/ Han de JongeKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/  Han de Jonge 16:00 6 - 5
  B Schornagel/S KruiselbergenKlik hier voor de opstelling van B Schornagel/S Kruiselbergen  -  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 15:00 4 - 10
  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 6 - 4
  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 12 - 2
4e klasse B Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 15:00 2 - 8
  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 16:00 16 - 2
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 17:00 4 - 8
  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 18:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:54