Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 21 maart 2015

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 15:00 10 - 6
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Marco H/ Dimitri H/ Arnold VKlik hier voor de opstelling van Marco H/ Dimitri H/ Arnold V 18:00 10 - 6
  Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V  -  Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 16:00 12 - 5
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 16:00 9 - 6
  H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer  -  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 15:00 8 - 4
Hoofdklasse A RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 14:00 11 - 3
  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 14:00 5 - 6
  Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie  -  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 14:00 6 - 10
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 16:00 (za 14 mrt) 6 - 9
Hoofdklasse B Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 13:00 (zo 15 mrt) 7 - 7
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 17:00 10 - 6
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 18:00 6 - 6
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 17:00 9 - 5
1e klasse Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jaap en Nick Philippo  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 17:00 12 - 0
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 18:00 12 - 3
  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 16:00 6 - 4
  Maarten Wessel StijnKlik hier voor de opstelling van Maarten Wessel Stijn  -  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 17:00 5 - 10
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 17:00 5 - 11
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 16:00 4 - 6
  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Team onbekend 15:00 10 - 6
2e klasse Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 15:00 8 - 6
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Gert-Jan Jan-Willem RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Jan-Willem Roland 14:00 12 - 6
  André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 17:00 5 - 8
  Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark  -  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 14:00 14 - 4
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 15:00 6 - 9
  Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr  -  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 18:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 02:54