Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 24 januari 2015

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 6 - 8
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 15:00 6 - 8
  Marco H/ Dimitri H/ Arnold VKlik hier voor de opstelling van Marco H/ Dimitri H/ Arnold V  -  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 18:00 7 - 8
  Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V  -  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga 16:00 8 - 9
  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen  -  Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 18:00 4 - 10
Hoofdklasse A Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie 16:00 9 - 8
  RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 19:00 10 - 6
  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog  -  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 18:00 4 - 13
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr. 14:00 (za 17 jan) 10 - 6
Hoofdklasse B Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL 15:00 10 - 6
  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 14:00 7 - 8
  Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 16:00 (za 17 jan) 6 - 6
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 17:00 3 - 10
1e klasse Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 13:00 9 - 3
  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove  -  Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jaap en Nick Philippo 19:00 6 - 8
  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP  -  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 16:00 11 - 3
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 16:00 8 - 6
  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 16:00 8 - 10
  Team onbekend  -  Maarten Wessel StijnKlik hier voor de opstelling van Maarten Wessel Stijn 14:00 6 - 10
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 18:00 6 - 9
2e klasse Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 15:00 5 - 8
  Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark  -  Gert-Jan Jan-Willem RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Jan-Willem Roland 15:00 7 - 6
  Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 19:00 3 - 15
  André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 17:00 10 - 5
  Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 17:00 10 - 8
  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem  -  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 18:00 6 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 00:28