Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 22 november 2014

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es  -  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 15:00 10 - 3
  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 14:00 5 - 7
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 14:00 4 - 11
  Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr  -  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 15:00 8 - 5
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij 16:00 11 - 4
3e klasse B AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 14:00 7 - 6
  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 17:00 8 - 6
  Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud  -  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 17:00 6 - 10
  Gert-Jan Mos/Jan-W MosKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Jan-W Mos  -  Richard K//Ronald B/Coen VKlik hier voor de opstelling van Richard K//Ronald B/Coen V 15:00 5 - 4
  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 16:00 10 - 6
4e klasse A Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 7 - 7
  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 13 - 1
  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré 13:00 8 - 4
  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel  -  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs 13:00 6 - 6
4e klasse B Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 17:00 11 - 3
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Dennis Abel/Han de J/Bram SKlik hier voor de opstelling van Dennis Abel/Han de J/Bram S 16:00 9 - 6
  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 14:00 8 - 7
  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 13:00 4 - 13
  Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor de opstelling van Piet Melman / Rick Melman  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 18:00 9 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:10