Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 8 november 2014

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es  -  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 11:00 6 - 5
  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 15:00 9 - 3
  Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL  -  Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 17:00 6 - 9
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDrKlik hier voor de opstelling van Koos Sw/ Frank vdP / Hans vDr 15:00 5 - 10
  Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog  -  Floris St/ Peter W/ Thom MooijKlik hier voor de opstelling van Floris St/ Peter W/ Thom Mooij 11:00 13 - 1
3e klasse B P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Arjan/ErwinKlooster/HansDinklaKlik hier voor de opstelling van Arjan/ErwinKlooster/HansDinkla 16:00 3 - 9
  Richard K//Ronald B/Coen VKlik hier voor de opstelling van Richard K//Ronald B/Coen V  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 18:00 8 - 7
  Dennis K/ Mark en Maurice OudKlik hier voor de opstelling van Dennis K/ Mark en Maurice Oud  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 17:00 7 - 7
  Gert-Jan Mos/Jan-W MosKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Jan-W Mos  -  Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 18:00 7 - 4
  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 17:00 7 - 4
4e klasse A SiegerSpring/Phil&StefanLapréKlik hier voor de opstelling van SiegerSpring/Phil&StefanLapré  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 13:00 7 - 5
  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 14:00 10 - 0
  Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking  -  Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 12:00 9 - 6
  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel  -  R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 12:00 10 - 3
4e klasse B Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 18:00 4 - 11
  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden  -  Ronald Visser / Roman FlierKlik hier voor de opstelling van Ronald Visser / Roman Flier 13:00 8 - 6
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 16:00 7 - 9
  Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel  -  Dennis Abel/Han de J/Bram SKlik hier voor de opstelling van Dennis Abel/Han de J/Bram S 16:00 6 - 8
  Piet Melman / Rick MelmanKlik hier voor de opstelling van Piet Melman / Rick Melman  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 18:00 8 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 18:57