Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 29 november 2014

        Aanvang Uitslag
Eredivisie André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen 16:00 12 - 3
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 18:00 11 - 4
  PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL  -  H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer 17:00 6 - 10
  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms  -  Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 18:00 (za 22 nov) 12 - 4
  Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 17:00 5 - 10
Hoofdklasse A M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 16:00 10 - 4
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 12:00 12 - 6
  RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 16:00 (zo 23 nov) 7 - 6
  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 14:00 9 - 6
Hoofdklasse B Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 18:00 11 - 3
  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 16:00 8 - 7
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 18:00 6 - 8
  Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 19:00 3 - 13
1e klasse Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 18:00 7 - 6
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 17:00 5 - 10
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 15:00 10 - 4
  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 19:00 8 - 6
  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog  -  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis 15:00 9 - 5
  Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 16:00 12 - 5
2e klasse Maarten Wessel StijnKlik hier voor de opstelling van Maarten Wessel Stijn  -  Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek 15:00 18 - 1
  André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 15:00 6 - 10
  Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jaap en Nick Philippo  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 15:00 11 - 5
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18:00 4 - 9
  Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark  -  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW 16:00 7 - 7
  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 02:48