Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter 14/15

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 15 november 2014

        Aanvang Uitslag
Eredivisie André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 14:00 8 - 10
  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms  -  Harry vd B/ Daan U/ Bas vd VKlik hier voor de opstelling van Harry vd B/ Daan U/ Bas vd V 17:00 7 - 9
  RikDekker/BartvRooijenKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen  -  Paul Trouwen/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Bernard Klaassen 18:00 3 - 9
  PH Stapensea/W vTong/LennnartLKlik hier voor de opstelling van PH Stapensea/W vTong/LennnartL  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 16:00 0 - 4
  H José/BJ Hendriksen/L KeizerKlik hier voor de opstelling van H José/BJ Hendriksen/L Keizer  -  Ivor Bos / Vincent van SchagenKlik hier voor de opstelling van Ivor Bos / Vincent van Schagen 19:00 4 - 8
Hoofdklasse A RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 15:00 10 - 3
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 17:00 11 - 7
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 14:00 12 - 3
  M Olijerhoek / A E HellingaKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / A E Hellinga  -  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 15:00 11 - 7
Hoofdklasse B Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 19:00 1 - 12
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde 16:00 9 - 5
  Glenn Roods/Alex T/Stipan MKlik hier voor de opstelling van Glenn Roods/Alex T/Stipan M  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 18:00 (za 08 nov) 8 - 4
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 16:00 8 - 5
1e klasse Jeroen Wijk / Gregory CamoenieKlik hier voor de opstelling van Jeroen Wijk / Gregory Camoenie  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 14:00 8 - 6
  Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.Klik hier voor de opstelling van Ton Gr. / Martien St./ Jan Kr.  -  Frank Kramer / Tim van GogKlik hier voor de opstelling van Frank Kramer / Tim van Gog 15:00 7 - 8
  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove  -  Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies 19:00 8 - 3
  Raymond Vooges/ Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/ Niels vd Sluis  -  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 17:00 8 - 6
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 14:00 9 - 4
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 17:00 9 - 5
2e klasse Maarten Wessel StijnKlik hier voor de opstelling van Maarten Wessel Stijn  -  Hans M / Ron vG / Michael Dr.Klik hier voor de opstelling van Hans M / Ron vG / Michael Dr. 16:00 12 - 3
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  André V/ Paul R/ Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van André V/  Paul R/ Ron Tjioe 16:00 2 - 12
  Johan Jansma / Henk BroekKlik hier voor de opstelling van Johan Jansma / Henk Broek  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 19:00 9 - 4
  Patrick Bos / Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Patrick Bos / Robert Uitermark  -  Jaap en Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jaap en Nick Philippo 12:00 3 - 16
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Tim Nijssen / Stef TimmerKlik hier voor de opstelling van Tim Nijssen / Stef Timmer 18:00 10 - 6
  FrankOud/ CeestB/ Frans dWKlik hier voor de opstelling van FrankOud/ CeestB/  Frans dW  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 9 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 18:18