Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 maart 2013

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 15:00 6 - 7
  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 14:00 8 - 5
  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 8 - 4
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 13:00 4 - 7
3e klasse B Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 16:00 6 - 8
  Dennis Abels / Patrick BosKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels / Patrick Bos  -  Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN) 15:00 7 - 12
  Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten  -  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 16:00 7 - 8
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 15:00 10 - 7
3e klasse C v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17:00 4 - 10
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 16:00 9 - 8
  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 17:00 11 - 3
  Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 18:00 8 - 6
4e klasse A Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 10 - 1
  Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 13:00 10 - 6
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom 14:00 9 - 3
  Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 11:00 1 - 9
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 12:00 6 - 4
4e klasse B HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningnKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningn  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 19:00 8 - 5
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 17:00 12 - 1
  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand 17:00 11 - 3
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 17:00 17 - 2
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 16:00 8 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 02:53