Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 19 januari 2013

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 14:00 7 - 8
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 12:00 7 - 6
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 11:00 6 - 5
  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 11:00 9 - 8
3e klasse B Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN) 15:00 10 - 2
  Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 16:00 11 - 4
  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  Dennis Abels / Patrick BosKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels / Patrick Bos 14:00 7 - 8
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 15:00 2 - 10
3e klasse C P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 16:00 5 - 10
  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 8 - 6
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 17:00 4 - 8
  Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 15:00 11 - 5
4e klasse A Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 12:00 6 - 5
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 10 - 6
  Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom  -  Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 12:00 9 - 4
  Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele  -  Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 13:00 6 - 8
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 13:00 4 - 7
4e klasse B Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 17:00 7 - 6
  Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 17:00 4 - 10
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 17:00 6 - 8
  HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningnKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningn  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 14:00 10 - 2
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 16:00 12 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:10