Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 5 januari 2013

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 12:00 9 - 5
  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 11:00 9 - 5
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 14:00 8 - 5
  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 15:00 10 - 4
3e klasse B AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 16:00 5 - 7
  Dennis Abels / Patrick BosKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels / Patrick Bos  -  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 16:00 10 - 5
  Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)  -  Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten 16:00 7 - 7
  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 17:00 4 - 12
3e klasse C Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 17:00 8 - 8
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 16:00 9 - 6
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 18:00 6 - 9
  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor  -  Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 18:00 4 - 9
4e klasse A Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 5 - 6
  Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 12:00 1 - 12
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 13:00 5 - 8
  Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 11:00 10 - 6
  Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom  -  Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 13:00 4 - 9
4e klasse B Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand  -  Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 17:00 8 - 2
  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 15:00 7 - 6
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 17:00 5 - 6
  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 18:00 7 - 8
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningnKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/EdKlotz/KvHeijningn 17:00 (za 12 jan) 3 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 00:01