Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG vanaf januari 2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 26 januari 2013

        Aanvang Uitslag
Eredivisie André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 15:00 6 - 6
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 18:00 9 - 5
  dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 16:00 10 - 6
  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter  -  R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg 18:00 6 - 10
  EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik  -  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 15:00 6 - 9
Hoofdklasse A Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 14:00 5 - 11
  Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer  -  Vincent en Theo van SchagenKlik hier voor de opstelling van Vincent en Theo van Schagen 15:00 10 - 7
  Team onbekend  -  Tim Faassen/Ed & Sion RoestKlik hier voor de opstelling van Tim Faassen/Ed & Sion Roest 13:00 6 - 10
  Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink  -  Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren 17:00 10 - 0
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 21:00 (vr 25 jan) 8 - 7
Hoofdklasse B RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB  -  F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard 18:00 10 - 4
  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 16:00 7 - 8
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 11:00 7 - 5
  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 17:00 4 - 6
1e klasse A Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut 14:00 10 - 5
  Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor de opstelling van Jeremy en Robert Heijder  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 15:00 5 - 10
  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 16:00 7 - 8
  Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 14:00 4 - 11
1e klasse B Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman  -  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong 18:00 6 - 11
  Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 15:00 7 - 4
  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 19:00 6 - 7
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 19:00 5 - 9
2e klasse A Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 12:00 10 - 6
  JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans  -  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs 17:00 5 - 7
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 14:00 6 - 11
  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel  -  Cees Waalewijn / Jan vd BergKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn / Jan vd Berg 13:00 8 - 8
2e klasse B Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 19:00 8 - 6
  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer 16:00 11 - 7
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17:00 9 - 4
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 14 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:15