Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 10 november 2012

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Dick Roest / Ben van TiggeleKlik hier voor de opstelling van Dick Roest / Ben van Tiggele 14:00 11 - 4
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 11:00 7 - 5
  Dick Verhoeven/Jos van bakelKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Jos van bakel  -  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 13:00 11 - 3
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 13:00 9 - 8
3e klasse B v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems  -  Ronald Meijer / John van EsKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / John van Es 15:00 8 - 6
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 16:00 4 - 11
  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  Ron Abels / Foeke DijkstraKlik hier voor de opstelling van Ron Abels / Foeke Dijkstra 16:00 10 - 4
  Koos Swets/ Frank vdPuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/ Frank vdPutten  -  Sieger Springer / Phil LapréKlik hier voor de opstelling van Sieger 	 Springer / Phil Lapré 15:00 8 - 6
  André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L  -  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 16:00 4 - 11
3e klasse C Cees Waalewijn / Jan vd BergKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn / Jan vd Berg  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 18:00 10 - 4
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 18:00 12 - 5
  Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)Klik hier voor de opstelling van Nol Brouwer/PeterTimp(BertvdN)  -  Han Verheul / KlaasvHeijningenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / KlaasvHeijningen 16:00 11 - 5
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 8 - 7
4e klasse A Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12:00 10 - 3
  Martin, Gerard en Rinus KromKlik hier voor de opstelling van Martin, Gerard en Rinus Krom  -  Henk vLoon/Jan-Willem VerzijlbKlik hier voor de opstelling van Henk vLoon/Jan-Willem Verzijlb 12:00 7 - 6
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 12:00 5 - 6
  Henk vIngen / Cees Hoff/M HirsKlik hier voor de opstelling van Henk vIngen / Cees Hoff/M Hirs  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 13:00 10 - 2
4e klasse B R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 18:00 6 - 6
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 14:00 (za 03 nov) 8 - 7
  D. Abels / P. Bos/ R UitermarkKlik hier voor de opstelling van D. Abels / P. Bos/ R Uitermark  -  Jeroen Hardebol/Roy PremchandKlik hier voor de opstelling van Jeroen Hardebol/Roy Premchand 17:00 9 - 3
  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Ronald dVisser/Pascal StevensKlik hier voor de opstelling van Ronald dVisser/Pascal Stevens 17:00 10 - 4
  Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering  -  P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 15:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:42