Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 15 december 2012

        Aanvang Uitslag
Eredivisie dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren  -  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms 17:00 6 - 4
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 16:00 7 - 7
  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter  -  EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik 18:00 5 - 14
  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen  -  RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB 16:00 8 - 7
  R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 15:00 9 - 7
Hoofdklasse A Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond 14:00 13 - 4
  Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 15:00 7 - 8
  Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 13:00 9 - 6
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren 19:00 8 - 6
Hoofdklasse B Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 15:00 9 - 8
  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 17:00 5 - 8
  Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink  -  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 18:00 11 - 4
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 18:00 7 - 4
1e klasse A Michiel & Tim Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel & Tim Faassen/Ed Roest  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 16:00 6 - 10
  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 16:00 11 - 5
  Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut  -  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm. 16:00 6 - 7
  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 13:00 5 - 10
1e klasse B Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman  -  Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor de opstelling van Jeremy en Robert Heijder 19:00 5 - 9
  F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 18:00 (za 08 dec) 9 - 7
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 12:00 9 - 5
  Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 17:00 9 - 4
2e klasse A Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo  -  JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans 15:00 9 - 3
  Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 12:00 7 - 4
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 15:00 8 - 3
  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 17:00 9 - 4
2e klasse B Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies  -  R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer 19:00 5 - 6
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 18:00 6 - 7
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 19:00 10 - 7
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 18:00 11 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 00:37