Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel op ZATERDAG WINTER 2012/2013

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 3 november 2012

        Aanvang Uitslag
Eredivisie WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 18:00 9 - 4
  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen  -  dLugt/P.H.Stapensea/WvTongerenKlik hier voor de opstelling van dLugt/P.H.Stapensea/WvTongeren 16:00 8 - 7
  Riccardo Wakker/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Maurice Booms  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 17:00 6 - 6
  EvdZalm/B.Wilting/J.MonnikKlik hier voor de opstelling van EvdZalm/B.Wilting/J.Monnik  -  R & R Schouten / Rob vBinsbergKlik hier voor de opstelling van R & R Schouten / Rob vBinsberg 17:00 8 - 10
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  RikDekker/BartvRooijen/HarryBKlik hier voor de opstelling van RikDekker/BartvRooijen/HarryB 16:00 7 - 4
Hoofdklasse A Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Richard Lines /JorisFolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines /JorisFolmer 15:00 9 - 7
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Rik Oever / Erik WolferenKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Erik Wolferen 14:00 8 - 4
  Glenn Roodselaar/Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Alex Tongeren  -  Remko Maier /Peter Duin/NickPKlik hier voor de opstelling van Remko Maier /Peter Duin/NickP 13:00 8 - 3
  Patrick Eleveld/Remco DortmondKlik hier voor de opstelling van Patrick Eleveld/Remco Dortmond  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 15:00 9 - 8
Hoofdklasse B Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 19:00 3 - 9
  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 17:00 6 - 10
  Gerry Thelosen / Leo van NordeKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen / Leo van Norde  -  Remco Koppen/E v Elk/R tHoveKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk/R tHove 16:00 (za 27 okt) 10 - 3
  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 18:00 5 - 7
1e klasse A Michiel & Tim Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel & Tim Faassen/Ed Roest  -  Ton Groenendijk / Martien StutKlik hier voor de opstelling van Ton Groenendijk / Martien Stut 10:00 8 - 6
  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 16:00 5 - 4
  Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.Klik hier voor de opstelling van Marcel & Edwin Otte/Wim Verm.  -  Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 17:00 10 - 3
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17:00 9 - 7
1e klasse B Ard Parlevliet / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Ard Parlevliet / Ad de Jong  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 18:00 7 - 4
  F de Wit/PvdHeijden/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/PvdHeijden/S.Boogaard  -  Gerard,MaartenBoer/StijnBosmanKlik hier voor de opstelling van Gerard,MaartenBoer/StijnBosman 18:00 4 - 8
  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 16:00 7 - 4
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Jeremy en Robert HeijderKlik hier voor de opstelling van Jeremy en Robert Heijder 20:00 7 - 5
2e klasse A Remco Dort/Chris GeijsKlik hier voor de opstelling van Remco Dort/Chris Geijs  -  Martin Hirs / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs / Jaap Philippo 13:00 8 - 5
  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 15:00 8 - 3
  JosHessels/HenkvBeekv/BenJansKlik hier voor de opstelling van JosHessels/HenkvBeekv/BenJans  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 10 - 3
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 15:00 8 - 4
2e klasse B Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18:00 9 - 7
  Gerard Mater / Erik LogchiesKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Erik Logchies  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 15:00 6 - 5
  R Heijting/ Roodselaar/ DrayerKlik hier voor de opstelling van R Heijting/ Roodselaar/ Drayer  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 19:00 6 - 7
  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  Bob Keizer/HennyKriege/FMeyerKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/HennyKriege/FMeyer 19:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 04:29