Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 19 maart 2011

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 4 - 10
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 12:00 4 - 5
  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 13:00 4 - 5
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 16:00 11 - 4
3e klasse B Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 15:00 11 - 7
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 17:00 8 - 6
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 16:00 12 - 2
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 16:00 6 - 5
3e klasse C Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen  -  Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 17:00 10 - 4
  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 8 - 4
  Remco Dortmond/Jimmy/G.KromKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy/G.Krom  -  JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelmKlik hier voor de opstelling van JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelm 18:00 8 - 3
  Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz  -  Marnix RollfsRoelofs/Tim KruifKlik hier voor de opstelling van Marnix RollfsRoelofs/Tim Kruif 17:00 15 - 0
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 18:00 7 - 8
4e klasse A Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 13:00 9 - 4
  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 14:00 12 - 2
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 14:00 2 - 10
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 11:00 8 - 6
4e klasse B Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 15:00 9 - 4
  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 16:00 6 - 6
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 17:00 6 - 6
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 18:00 9 - 4
  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 17:00 10 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:10