Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 22 januari 2011

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 3 - 10
  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 12:00 10 - 3
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 11:00 4 - 7
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 12:00 10 - 4
3e klasse B Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren  -  Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 16:00 7 - 9
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 15:00 7 - 8
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 17:00 3 - 10
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 17:00 4 - 9
3e klasse C Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 5 - 9
  v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom  -  Remco Dortmond/Jimmy/G.KromKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy/G.Krom 17:00 3 - 12
  Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen  -  Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 17:00 9 - 6
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelmKlik hier voor de opstelling van JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelm 18:00 13 - 2
  Marnix RollfsRoelofs/Tim KruifKlik hier voor de opstelling van Marnix RollfsRoelofs/Tim Kruif  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 17:00 1 - 18
4e klasse A Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 15:00 3 - 12
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 13:00 5 - 11
  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 4 - 6
  Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon  -  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 11:00 (za 15 jan) 3 - 8
4e klasse B Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden  -  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 15:00 3 - 7
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 18:00 9 - 3
  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 14:00 7 - 5
  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 16:00 10 - 5
  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs  -  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 18:00 7 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 10 December 2019 03:51