Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 12 maart 2011

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 16:00 8 - 6
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 15:00 9 - 10
  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter  -  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 18:00 10 - 6
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 18:00 6 - 10
  LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 17:00 5 - 6
Hoofdklasse RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB  -  Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 15:00 7 - 6
  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 15:00 11 - 2
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 16:00 10 - 3
  Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 19:00 10 - 3
  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen  -  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 17:00 7 - 3
  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 14:00 10 - 9
  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 7 - 7
  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 14:00 (za 05 mrt) 8 - 7
1e klasse A Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 16:00 11 - 5
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 13:00 5 - 8
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 17:00 10 - 5
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 16:00 (za 05 mrt) 10 - 8
1e klasse B Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 19:00 3 - 10
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 19:00 11 - 2
  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 18:00 8 - 9
  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho  -  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 18:00 7 - 10
2e klasse A Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman  -  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 15:00 10 - 6
  André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf  -  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 15:00 7 - 12
  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 14:00 9 - 8
  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch  -  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 13:00 6 - 10
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 16:00 6 - 5
  Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hans en Jelle van der Werff  -  MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 13:00 6 - 9
2e klasse B Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 19:00 9 - 6
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 17:00 7 - 6
  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 14:00 4 - 8
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 19:00 8 - 5
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 16:00 7 - 5
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan 18:00 6 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 01:15