Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 12 februari 2011

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 19:00 3 - 9
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea 18:00 6 - 8
  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 14:00 (za 05 feb) 4 - 9
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 18:00 5 - 11
  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams  -  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 17:00 7 - 6
Hoofdklasse Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven  -  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 14:00 3 - 11
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 17:00 2 - 9
  Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink  -  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 19:00 7 - 11
  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 17:00 (za 05 feb) 8 - 6
  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB 15:00 2 - 12
  Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 14:00 10 - 3
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 16:00 8 - 6
  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 2 - 10
1e klasse A Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 16:00 10 - 3
  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 14:00 10 - 7
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 16:00 8 - 7
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 15:00 5 - 8
1e klasse B Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 13:00 8 - 7
  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 18:00 8 - 8
  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 19:00 2 - 12
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 19:00 5 - 8
2e klasse A Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 18:00 6 - 8
  Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hans en Jelle van der Werff  -  Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman 15:00 8 - 6
  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder  -  MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff 14:00 8 - 9
  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch  -  André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf 15:00 3 - 7
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 14:00 7 - 7
  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt  -  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 10:00 9 - 5
2e klasse B Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 19:00 13 - 4
  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 17:00 6 - 10
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 12:00 4 - 12
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 18:00 11 - 4
  Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 15:00 3 - 9
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 16:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:07