Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 15 januari 2011

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 18:00 6 - 6
  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen  -  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams 14:00 (za 08 jan) 10 - 4
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 15:00 7 - 7
  LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea  -  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 18:00 7 - 7
  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 19:00 5 - 7
Hoofdklasse Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven 15:00 7 - 8
  RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB  -  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 15:00 1 - 13
  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 11:00 7 - 9
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 16:00 2 - 12
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk 19:00 8 - 3
  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Michael Radem/RemcoRietvinkKlik hier voor de opstelling van Michael Radem/RemcoRietvink 16:00 6 - 8
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 17:00 8 - 5
  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 16:00 4 - 6
1e klasse A Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 17:00 4 - 8
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek 16:00 8 - 4
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 14:00 7 - 6
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense 13:00 10 - 5
1e klasse B JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho  -  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 17:00 7 - 5
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 19:00 10 - 5
  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 18:00 5 - 9
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 19:00 5 - 9
2e klasse A Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch  -  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 14:00 7 - 8
  Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 17:00 10 - 7
  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt  -  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 13:00 9 - 8
  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hans en Jelle van der Werff 13:00 3 - 14
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf 15:00 5 - 10
  MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 14:00 8 - 9
2e klasse B Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 14:00 10 - 6
  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 16:00 6 - 9
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 18:00 7 - 9
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 11:00 7 - 12
  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege  -  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 14:00 11 - 3
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 15:00 8 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 06:39