Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 4 december 2010

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt  -  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 13:00 10 - 4
  Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hans en Jelle van der Werff  -  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 16:00 12 - 1
  R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 3 - 5
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 13:00 7 - 7
3e klasse B Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber  -  Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 17:00 13 - 4
  MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 14:00 7 - 6
  Remco Dortmond/Jimmy AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy Admiraal  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 15:00 7 - 6
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 12:00 9 - 5
3e klasse C Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 14:00 9 - 8
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 15:00 6 - 2
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 7 - 8
  Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 15:00 12 - 2
  Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 9 - 6
  v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom  -  Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 16:00 2 - 5
4e klasse A Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 13:00 15 - 1
  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 10 - 2
  Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon  -  Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 12:00 7 - 6
  Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 12:00 4 - 0
4e klasse B Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 11:00 8 - 9
  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 17:00 12 - 3
  Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand  -  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 17:00 0 - 4
  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 15:00 7 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 11:29