Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 11 december 2010

        Aanvang Uitslag
Eredivisie LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea  -  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 16:00 10 - 6
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 18:00 6 - 9
  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting  -  Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen 19:00 5 - 9
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 6 - 10
  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams  -  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 18:00 2 - 2
Hoofdklasse Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB 15:00 10 - 6
  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 18:00 12 - 3
  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 14:00 7 - 3
  Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven  -  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 13:00 8 - 8
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 16:00 5 - 9
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 17:00 9 - 5
  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 13:00 6 - 6
1e klasse A Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 14:00 5 - 8
  Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk  -  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 14:00 9 - 5
  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 15:00 8 - 7
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder 18:00 10 - 7
  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16:00 11 - 7
1e klasse B Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 19:00 8 - 11
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 19:00 5 - 10
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 19:00 8 - 9
  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17:00 10 - 3
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 16:00 8 - 6
2e klasse A Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 12 - 6
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 10:00 (za 04 dec) 11 - 2
  Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan  -  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 15:00 9 - 6
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 14:00 7 - 6
2e klasse B Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 17:00 9 - 4
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 11 - 4
  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien  -  Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 17:00 9 - 6
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman 15:00 6 - 7
  André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 15:00 7 - 8
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 16:00 4 - 10
  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege  -  Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 18:00 9 - 2

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:09