Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 30 januari 2010

        Aanvang Uitslag
3e klasse A R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 14:00 5 - 6
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 12:00 6 - 7
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 11 - 5
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 13:00 6 - 6
3e klasse B Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 16:00 12 - 3
  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 17:00 6 - 9
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 16:00 7 - 9
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Ben van Eerden / Rob van VeenKlik hier voor de opstelling van Ben van Eerden / Rob van Veen 17:00 12 - 4
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 17:00 8 - 5
3e klasse C Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 12 - 3
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 17:00 7 - 6
  Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 18:00 8 - 5
  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 18:00 12 - 2
  Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz  -  H Stuifzand / E NibberingKlik hier voor de opstelling van H Stuifzand / E Nibbering 16:00 9 - 4
4e klasse A Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 2 - 11
  Remco Dortmond/Jimmy AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy Admiraal  -  B Calvelage/ T Henzen/ A SchieKlik hier voor de opstelling van B Calvelage/ T Henzen/ A Schie 13:00 13 - 3
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 15:00 2 - 13
  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 16:00 10 - 6
  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos  -  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 15:00 9 - 6
4e klasse B Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 14:00 8 - 6
  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 15:00 7 - 8
  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand  -  Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 14:00 7 - 8
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 16:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:52