Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 6 maart 2010

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 9 - 7
  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 16:00 6 - 6
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  BJ Hendriksen/H JoseKlik hier voor de opstelling van BJ Hendriksen/H Jose 19:00 8 - 5
  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams  -  Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 16:00 10 - 6
  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter  -  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog 18:00 10 - 6
Hoofdklasse A Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen  -  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 11:00 (za 27 feb) 8 - 11
  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin  -  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe 15:00 10 - 3
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 14:00 6 - 10
  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 15:00 9 - 6
Hoofdklasse B Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 19:00 8 - 9
  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 19:00 9 - 5
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 17:00 7 - 4
  MichRadem/RemcoRietv/CarlBregKlik hier voor de opstelling van MichRadem/RemcoRietv/CarlBreg  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 13:00 9 - 5
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Jasper Keetl/Piet Hein StapensKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetl/Piet Hein Stapens 14:00 11 - 6
1e klasse A Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15:00 7 - 5
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten 13:00 6 - 10
  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 15:00 6 - 7
  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 17:00 13 - 4
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Roald Heijting/ Jos NixKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/ Jos Nix 16:00 8 - 7
1e klasse B Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16:00 5 - 7
  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 19:00 10 - 7
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 17:00 6 - 8
  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard  -  Floris Baartmans/Koen HeupersKlik hier voor de opstelling van Floris Baartmans/Koen Heupers 18:00 7 - 8
  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 16:00 7 - 9
2e klasse A Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 12:00 13 - 5
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 13:00 10 - 3
  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  André v Wel/Boy vd Erf/RobvWelKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf/RobvWel 13:00 12 - 3
  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 18:00 10 - 6
2e klasse B Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  John van Osch / John SchilderKlik hier voor de opstelling van John van Osch / John Schilder 17:00 3 - 11
  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Koos Swets/FvdPutten/ HvDrielKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/ HvDriel 17:00 9 - 4
  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart  -  Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 19:00 7 - 6
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 14:00 6 - 6
2e klasse C Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Andre Diependaal/Tom VerheulKlik hier voor de opstelling van Andre Diependaal/Tom Verheul 18:00 5 - 12
  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 15:00 10 - 6
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 19:00 (zo 28 feb) 11 - 3
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 18:00 5 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:24