Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 9 januari 2010

        Aanvang Uitslag
Eredivisie André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  BJ Hendriksen/H JoseKlik hier voor de opstelling van BJ Hendriksen/H Jose 13:00 10 - 7
  Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa  -  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 18:00 8 - 10
  Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog  -  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe 16:00 3 - 13
  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams  -  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 15:00 7 - 8
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 19:00 8 - 5
Hoofdklasse A Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 14:00 5 - 9
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 16:00 6 - 7
  Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe  -  Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin 13:00 7 - 7
  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven  -  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen 15:00 2 - 16
Hoofdklasse B Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 17:00 7 - 6
  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker 17:00 4 - 9
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 19:00 5 - 8
  Jasper Keetl/Piet Hein StapensKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetl/Piet Hein Stapens  -  MichRadem/RemcoRietv/CarlBregKlik hier voor de opstelling van MichRadem/RemcoRietv/CarlBreg 18:00 7 - 8
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn 15:00 11 - 4
1e klasse A Roald Heijting/ Jos NixKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/ Jos Nix  -  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer 16:00 7 - 5
  Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin & Arjan Klooster  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 5 - 12
  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho 14:00 5 - 8
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 13:00 8 - 3
  Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 16:00 5 - 7
1e klasse B Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 15:00 5 - 5
  FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild 19:00 8 - 6
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Floris Baartmans/Koen HeupersKlik hier voor de opstelling van Floris Baartmans/Koen Heupers 18:00 7 - 6
  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes  -  F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard 18:00 8 - 5
  Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16:00 6 - 11
2e klasse A Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 14:00 3 - 9
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  André v Wel/Boy vd Erf/RobvWelKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf/RobvWel 13:00 5 - 10
  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12:00 8 - 7
  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch  -  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 12:00 11 - 7
2e klasse B Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 17:00 8 - 7
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 15:00 6 - 7
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Koos Swets/FvdPutten/ HvDrielKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/ HvDriel 10:00 7 - 7
  John van Osch / John SchilderKlik hier voor de opstelling van John van Osch / John Schilder  -  Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll 14:00 9 - 5
2e klasse C Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 18:00 6 - 10
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Andre Diependaal/Tom VerheulKlik hier voor de opstelling van Andre Diependaal/Tom Verheul 19:00 8 - 7
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege 19:00 4 - 13
  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 9 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 18:51