Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 26 september 2009

        Aanvang Uitslag
3e klasse A R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis  -  Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 12:00 6 - 10
  Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 12:00 8 - 6
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12:00 4 - 9
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 8 - 4
3e klasse B Team onbekend  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 17:00 6 - 10
  H Stuifzand / E NibberingKlik hier voor de opstelling van H Stuifzand / E Nibbering  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 15:00 12 - 4
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 10:00 1 - 12
  Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers  -  Andre v Wel & Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van Andre v Wel & Boy vd Erf 16:00 4 - 8
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 16:00 8 - 7
  Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 16:00 2 - 10
3e klasse C Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 18:00 2 - 13
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 18:00 8 - 7
  Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen  -  v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 18:00 3 - 9
  Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz  -  Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 17:00 7 - 6
  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 18:00 10 - 7
4e klasse A Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 15:00 7 - 5
  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 13:00 6 - 8
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  B Calvelage/ T Henzen/ A SchieKlik hier voor de opstelling van B Calvelage/ T Henzen/ A Schie 14:00 10 - 4
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 15:00 6 - 10
4e klasse B Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 18:00 6 - 8
  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs  -  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 17:00 5 - 8
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 17:00 15 - 2
  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand  -  Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 16:00 5 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:18