Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 14 november 2009

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 18:00 8 - 5
  Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 19:00 9 - 7
  Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 13:00 9 - 6
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 10:00 6 - 10
  WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 13:00 10 - 5
Hoofdklasse A Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog  -  MichRadem/RemcoRietv/CarlBregKlik hier voor de opstelling van MichRadem/RemcoRietv/CarlBreg 17:00 7 - 8
  Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 16:00 11 - 8
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Floris Baartmans/Koen HeupersKlik hier voor de opstelling van Floris Baartmans/Koen Heupers 17:00 6 - 8
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal 15:00 6 - 7
Hoofdklasse B JH Korporaal / J KeetlapperKlik hier voor de opstelling van JH Korporaal / J Keetlapper  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 13:00 6 - 10
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes 19:00 6 - 10
  Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker  -  Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 18:00 13 - 1
  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter 18:00 6 - 10
1e klasse A Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll  -  Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 16:00 9 - 8
  Rick Tjioe/Ron tjioe/Jan SpaanKlik hier voor de opstelling van Rick Tjioe/Ron tjioe/Jan Spaan  -  Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 16:00 5 - 9
  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 14:00 5 - 7
  John van Osch / John SchilderKlik hier voor de opstelling van John van Osch / John Schilder  -  Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt 15:00 10 - 9
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 17:00 4 - 8
1e klasse B Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 14:00 5 - 10
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 18:00 9 - 5
  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 19:00 12 - 2
  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 14:00 8 - 6
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 17:00 11 - 7
2e klasse A Roald Heijting/ Jos NixKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/ Jos Nix  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 15:00 10 - 6
  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst  -  Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch 14:00 10 - 6
  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 13:00 7 - 6
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14:00 7 - 8
2e klasse B Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 15:00 7 - 5
  Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer  -  Koos Swets/FvdPutten/ HvDrielKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/ HvDriel 15:00 8 - 5
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 16:00 11 - 1
  JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 17:00 12 - 3
2e klasse C FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek  -  Andre Diependaal/Tom VerheulKlik hier voor de opstelling van Andre Diependaal/Tom Verheul 19:00 13 - 2
  Fred Mater en Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Fred Mater en  Evertvd Schild  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 10 - 3
  Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 16:00 7 - 6
  Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 19:00 10 - 1

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:15