Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 28 februari 2009

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 12:00 10 - 4
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 15:00 11 - 5
  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 9 - 7
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 11:00 6 - 3
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 16:00 5 - 7
  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 16:00 12 - 7
3e klasse B Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 13:00 (za 21 feb) 9 - 4
  Hooijer/Gerritsen/BoerKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/Boer  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 2 - 11
  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 17:00 9 - 4
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 18:00 8 - 7
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 18:00 10 - 6
  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 17:00 10 - 6
4e klasse A Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 15:00 10 - 6
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 9 - 2
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 17:00 10 - 6
  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 13:00 13 - 3
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 11:00 11 - 3
4e klasse B Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 17:00 8 - 5
  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 16:00 6 - 8
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 18:00 6 - 4
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  GabrielSchouten/EdwardGrevenstKlik hier voor de opstelling van GabrielSchouten/EdwardGrevenst 17:00 3 - 9
  RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 16:00 10 - 6
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 17:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:12