Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 21 maart 2009

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 17:00 9 - 8
  Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 18:00 11 - 4
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 16:00 6 - 10
  Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 7 - 9
  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting  -  W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen 19:00 7 - 7
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Barry Bruin / Joris BerkhoutKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Joris Berkhout 15:00 10 - 3
Hoofdklasse Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 16:00 11 - 0
  Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 17:00 10 - 6
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 15:00 8 - 7
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 19:00 4 - 10
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen 16:00 5 - 9
  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 18:00 10 - 6
  Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft  -  Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams 17:00 7 - 7
1e klasse A Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 14:00 6 - 10
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14:00 9 - 6
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 13:00 8 - 7
  Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin  -  Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 15:00 8 - 10
1e klasse B Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 19:00 7 - 8
  Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes  -  Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 18:00 10 - 6
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 18:00 7 - 8
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 19:00 10 - 7
  Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 17:00 6 - 10
2e klasse A Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin & Arjan Klooster  -  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 15:00 8 - 5
  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren  -  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 12:00 12 - 6
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 14:00 10 - 4
  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar  -  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 13:00 9 - 10
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 15:00 3 - 8
2e klasse C Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 20:00 3 - 10
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege 19:00 8 - 6
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 16:00 4 - 11
  Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 16:00 8 - 7
  Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos  -  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17:00 5 - 9
  Andre Diependaal/Han KegelsKlik hier voor de opstelling van Andre Diependaal/Han Kegels  -  AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 18:00 10 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 02:32