Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 25 oktober 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 15:00 10 - 6
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 14:00 12 - 4
  Albert Aandeweg/Co BelienKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Co Belien  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 15:00 10 - 6
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 11:00 10 - 4
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 13:00 8 - 6
3e klasse B Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 17:00 8 - 7
  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman  -  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 18:00 5 - 8
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 17:00 3 - 10
  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock  -  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 18:00 12 - 2
  Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 16:00 9 - 4
  Hooijer/Gerritsen/BoerKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/Boer  -  GabrielSchouten/EdwardGrevenstKlik hier voor de opstelling van GabrielSchouten/EdwardGrevenst 18:00 7 - 5
4e klasse A Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 15:00 10 - 6
  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 16:00 7 - 6
  Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 13:00 (za 18 okt) 2 - 13
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 16:00 11 - 6
  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 13:00 9 - 6
  Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst  -  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 13:00 2 - 13
4e klasse B Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 12:00 4 - 9
  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol  -  Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 18:00 13 - 1
  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 13:00 (za 18 okt) 5 - 13
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 17:00 13 - 4
  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 17:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 13 December 2019 01:36