Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 4 oktober 2008

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 16:00 8 - 5
  Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen  -  Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 13:00 6 - 9
  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris  -  Rick Camfferman / Harry BergKlik hier voor de opstelling van Rick Camfferman / Harry Berg 19:00 10 - 6
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 14:00 11 - 4
  W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 6 - 12
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 15:00 14 - 5
Hoofdklasse Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper  -  Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker 19:00 3 - 10
  Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes  -  Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 19:00 1 - 14
  Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 17:00 12 - 5
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 18:00 1 - 13
  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe  -  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 15:00 9 - 5
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 13:00 6 - 10
  Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams  -  Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 17:00 5 - 12
1e klasse A Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 17:00 9 - 7
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 15:00 8 - 3
  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 12:00 4 - 11
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 19:00 (za 27 sep) 15 - 4
1e klasse B Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 18:00 4 - 12
  Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster  -  Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 16:00 5 - 12
  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 16:00 10 - 3
  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 18:00 10 - 5
  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16:00 10 - 5
2e klasse A MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 13:00 6 - 9
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 14:00 9 - 5
  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12:00 4 - 10
  Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 15:00 7 - 4
2e klasse B Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink  -  Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 16:00 6 - 8
  Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 17:00 6 - 10
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 15:00 5 - 11
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 17:00 7 - 6
2e klasse C Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 8 - 6
  Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 18:00 7 - 8
  Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix  -  Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 19:00 6 - 9
  Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege  -  Verheul/Diependaal/otteKlik hier voor de opstelling van Verheul/Diependaal/otte 19:00 4 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 23 Augustus 2019 13:23