Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 15 maart 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 12:00 11 - 7
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 11:00 10 - 4
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 16:00 6 - 7
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 16:00 8 - 6
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Henk van Loon/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Henk van Loon/Fred Knottenbelt 11:00 7 - 5
3e klasse B Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 11 - 3
  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 17:00 7 - 4
  Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer  -  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 17:00 9 - 5
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 17:00 6 - 8
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 18:00 7 - 8
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 18:00 7 - 6
4e klasse A Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 10 - 2
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 13:00 12 - 3
  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 15:00 6 - 7
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 15:00 5 - 7
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 14:00 11 - 5
4e klasse B Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom  -  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 18:00 11 - 4
  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 18:00 9 - 8
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 17:00 8 - 4
  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 16:00 9 - 6
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 18:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:42