Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 16 februari 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Henk van Loon/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Henk van Loon/Fred Knottenbelt  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 14:00 7 - 9
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 11:00 (za 09 feb) 10 - 6
  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 11:00 9 - 7
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 15:00 5 - 10
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11:00 7 - 7
3e klasse B Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 7 - 5
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 16:00 4 - 8
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 16:00 4 - 9
  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock  -  Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 18:00 5 - 7
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 18:00 9 - 7
  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 17:00 6 - 8
4e klasse A Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 13:00 10 - 3
  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 16:00 13 - 1
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 11:00 (za 09 feb) 7 - 7
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12:00 12 - 1
  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 17:00 4 - 7
4e klasse B GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 7 - 6
  Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 18:00 13 - 3
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 18:00 10 - 5
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 18:00 6 - 10
  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 16:00 6 - 9

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:55