Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 2 februari 2008

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 12:00 10 - 7
  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem  -  Henk van Loon/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Henk van Loon/Fred Knottenbelt 14:00 7 - 9
  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 12:00 5 - 7
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 11:00 8 - 6
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13:00 6 - 8
3e klasse B Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 17:00 6 - 6
  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 17:00 5 - 8
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 17:00 5 - 7
  Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer  -  Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 18:00 8 - 5
  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 18:00 6 - 8
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 18:00 6 - 10
4e klasse A Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 16:00 10 - 3
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 13:00 11 - 7
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 14:00 6 - 11
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 16:00 8 - 3
  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 14:00 7 - 6
4e klasse B GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus  -  Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom 18:00 6 - 6
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 15:00 3 - 10
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 18:00 7 - 7
  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 4 - 10
  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 17:00 7 - 4

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:33