Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 23 februari 2008

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris  -  Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 19:00 6 - 0
  v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 14:00 11 - 3
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 15:00 10 - 6
  W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute  -  Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk 16:00 6 - 11
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 15:00 7 - 9
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 19:00 12 - 3
Hoofdklasse Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 15:00 7 - 6
  Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 16:00 3 - 10
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 16:00 7 - 8
  Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft  -  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 18:00 9 - 5
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 14:00 6 - 7
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 14:00 3 - 11
  Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 17:00 5 - 11
1e klasse A Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 11:00 11 - 2
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 14:00 6 - 9
  John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor de opstelling van John van Osch / Jan van Veen  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 15:00 8 - 6
  Magnus Souverein / Hein PielsKlik hier voor de opstelling van Magnus Souverein / Hein Piels  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 15:00 3 - 10
1e klasse B Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger  -  Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 18:00 7 - 9
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 17:00 9 - 2
  Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 18:00 1 - 7
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 17:00 7 - 4
  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud  -  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 18:00 7 - 8
2e klasse A Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12:00 (za 16 feb) 11 - 7
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 12:00 7 - 6
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12:00 15 - 6
  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 10 - 8
2e klasse B Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer  -  Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 16:00 6 - 9
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 17:00 5 - 10
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 17:00 9 - 2
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 16:00 8 - 9
2e klasse C Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 19:00 12 - 4
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18:00 6 - 9
  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 19:00 7 - 6
  Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 19:00 11 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:36