Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 27 oktober 2007

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 12:00 4 - 8
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 14:00 5 - 6
  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 14:00 6 - 9
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 13:00 7 - 8
  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 12:00 8 - 5
3e klasse B Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17:00 6 - 9
  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 3 - 8
  Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer  -  Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 18:00 6 - 12
  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 18:00 13 - 3
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen 18:00 6 - 6
  N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 18:00 6 - 10
4e klasse A Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 14:00 7 - 7
  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 14:00 2 - 11
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 16:00 4 - 13
  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant  -  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 16:00 6 - 6
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 17:00 4 - 11
4e klasse B Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven  -  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 16:00 13 - 4
  Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 17:00 11 - 4
  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol  -  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 16:00 7 - 8
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 17:00 10 - 6
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 18:00 11 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 14:26