Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 29 september 2007

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 15:00 7 - 7
  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 12:00 6 - 7
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 11:00 7 - 7
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 4 - 11
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 15:00 6 - 10
3e klasse B Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 16:00 6 - 10
  Albert Hooijer / Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer / Jos Gerritsen  -  Edward van Waveren/Mark RekerKlik hier voor de opstelling van Edward van Waveren/Mark Reker 18:00 8 - 8
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 13:00 4 - 8
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  N vLeeuwen/SvDeutekom/ R DrayeKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/ R Draye 18:00 7 - 4
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 17:00 2 - 11
  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Rob van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel/Bart Keijer 17:00 5 - 8
4e klasse A Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel  -  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 12:00 9 - 6
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 14:00 15 - 2
  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 14:00 7 - 6
  Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 18:00 9 - 5
  Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 6 - 4
4e klasse B Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz  -  Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 17:00 9 - 6
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 18:00 5 - 17
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 17:00 2 - 12
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 16:00 9 - 5
  Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering  -  Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 11:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:32