Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 17 november 2007

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 8 - 4
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 15:00 8 - 8
  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland  -  Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 16:00 8 - 5
  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms  -  W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute 14:00 7 - 8
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 19:00 8 - 8
  Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels  -  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 16:00 6 - 10
Hoofdklasse Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink  -  v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 15:00 5 - 9
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft 11:00 11 - 3
  Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 16:00 7 - 7
  Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes  -  Team onbekend 18:00 10 - 6
  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 17:00 5 - 9
  Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes  -  Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 16:00 7 - 7
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 15:00 7 - 4
1e klasse A Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 19:00 7 - 11
  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe  -  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 14:00 7 - 7
  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 13:00 10 - 6
  H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 19:00 4 - 13
1e klasse B Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 18:00 7 - 6
  Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18:00 10 - 5
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18:00 10 - 6
  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 17:00 8 - 5
  Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 17:00 8 - 8
2e klasse A Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 10:00 5 - 10
  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster  -  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 13:00 10 - 5
  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp  -   Monden/ van Loon/ Knottenbelt 11:00 14 - 5
  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
2e klasse B Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 17:00 4 - 9
  Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15:00 13 - 2
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 16:00 8 - 7
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 17:00 6 - 10
2e klasse C Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 19:00 14 - 2
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 8 - 5
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 14:00 7 - 6
  John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor de opstelling van John van Osch / Jan van Veen  -  Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 15:00 14 - 2
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 14:00 10 - 6

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 19:42