Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 17 maart 2007

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 13:00 11 - 4
  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond  -  Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss 14:00 8 - 5
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11:00 7 - 5
  Fred en Jerry SieckerKlik hier voor de opstelling van Fred en Jerry Siecker  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 12:00 5 - 10
3e klasse B Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 17:00 11 - 5
  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 15:00 11 - 4
  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 18:00 5 - 11
  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 16:00 7 - 6
3e klasse C Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Team onbekend 16:00 10 - 6
  Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 16:00 5 - 9
  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer  -  Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 18:00 8 - 5
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 18:00 7 - 6
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 17:00 9 - 6
4e klasse A Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos 12:00 10 - 6
  Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten  -  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 14:00 13 - 3
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 15:00 12 - 4
  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 11:00 6 - 5
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 14:00 10 - 6
4e klasse B Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 18:00 8 - 2
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 6 - 8
  N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 17:00 9 - 2
  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 18:00 11 - 4
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 17:00 10 - 6
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering 17:00 9 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:43