Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 27 januari 2007

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt  -  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 16:00 4 - 9
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  N Boven/R Schouten/R KappeKlik hier voor de opstelling van N Boven/R Schouten/R Kappe 14:00 17 - 2
  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 14:00 9 - 8
  Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog  -  Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 19:00 4 - 12
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 17:00 11 - 7
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 10 - 6
Hoofdklasse M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 18:00 7 - 8
  Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 11:00 13 - 7
  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer  -  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 15:00 8 - 8
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 16:00 6 - 8
  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink  -  Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 12:00 10 - 4
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 13:00 10 - 4
1e klasse A Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 15:00 12 - 3
  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang  -  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 15:00 10 - 4
  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 15:00 14 - 3
  Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 17:00 5 - 9
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 16:00 7 - 6
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Frans de Wit/ Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Joop Vermolen 16:00 9 - 5
1e klasse B Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot  -  Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 19:00 7 - 3
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 19:00 7 - 7
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 18:00 10 - 6
  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove  -  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 18:00 9 - 6
  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk  -  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 16:00 (za 20 jan) 7 - 7
2e klasse A Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen  -  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 13:00 11 - 1
  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff  -  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 12:00 8 - 7
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12:00 9 - 5
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 11:00 8 - 9
2e klasse B Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 15:00 7 - 9
  Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14:00 13 - 4
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 16:00 7 - 7
  Team onbekend  -  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 14:00 6 - 10
2e klasse C Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18:00 8 - 8
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17:00 6 - 4
  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 19:00 10 - 6
  Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 18:00 8 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 15:28