Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 14 oktober 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 12:00 7 - 14
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 11:00 6 - 5
  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 12:00 9 - 6
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten 13:00 10 - 7
3e klasse B Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings  -  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 16:00 5 - 12
  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma  -  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 15:00 5 - 9
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 17:00 6 - 6
  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16:00 6 - 9
3e klasse C Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 14:00 8 - 9
  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 18:00 8 - 4
  Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 16:00 6 - 7
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 16:00 4 - 10
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 16:00 13 - 2
4e klasse A Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 17:00 12 - 4
  Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos  -  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 12:00 6 - 10
  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer  -  Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss 14:00 3 - 11
  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage  -  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 11:00 6 - 11
  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers  -  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 15:00 5 - 9
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 15:00 9 - 3
4e klasse B Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma  -  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 17:00 8 - 6
  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer  -  N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 18:00 4 - 11
  John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp  -  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 17:00 13 - 5
  HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering  -  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 18:00 11 - 4
  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 17:00 9 - 3

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:54