Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 30 september 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo  -  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 12:00 8 - 8
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 13:00 5 - 9
  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11:00 5 - 7
  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond  -  Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten 13:00 9 - 5
3e klasse B Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 16:00 8 - 9
  Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings  -  Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 17:00 12 - 5
  Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 15:00 5 - 7
  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs  -  Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 15:00 9 - 6
3e klasse C Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink  -  Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 18:00 15 - 0
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 17:00 6 - 7
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 12:00 10 - 4
  Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 18:00 6 - 10
  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer  -  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 18:00 8 - 7
4e klasse A Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst  -  Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 16:00 8 - 2
  Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 12:00 6 - 10
  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse  -  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 14:00 10 - 4
  Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 10 - 6
  Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 15:00 7 - 6
  ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch  -  Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos 11:00 6 - 10
4e klasse B John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp  -  HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering 16:00 8 - 7
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 17:00 7 - 8
  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 19:00 3 - 10
  Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg  -  Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 19:00 6 - 10
  Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends  -  GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 16:00 4 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 12:56