Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 7 oktober 2006

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 8 - 5
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 17:00 8 - 8
  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 17:00 10 - 5
  Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten  -  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 16:00 4 - 13
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 14:00 10 - 6
  Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen  -  Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog 19:00 11 - 3
Hoofdklasse Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes  -  Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 14:00 6 - 7
  Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen  -  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 18:00 4 - 13
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 18:00 7 - 6
  Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 6 - 9
  Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 14:00 7 - 6
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 16:00 12 - 5
1e klasse A Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh  -  Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 15:00 6 - 9
  Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15:00 9 - 5
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 15:00 6 - 8
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 14:00 13 - 1
  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 12:00 10 - 5
1e klasse B Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes  -  Team onbekend 19:00 10 - 6
  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 19:00 4 - 7
  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 5 - 7
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 17:00 (za 30 sep) 6 - 8
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Frans de Wit/Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Joop Vermolen 17:00 9 - 9
  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer  -  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 16:00 6 - 9
2e klasse A Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 11:00 5 - 9
  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 11:00 6 - 8
  Fred en Jerry SieckerKlik hier voor de opstelling van Fred en Jerry Siecker  -  Team onbekend 15:00 (za 21 okt) 10 - 6
  Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen  -  CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 13:00 3 - 11
2e klasse B H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 16:00 12 - 5
  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe  -  Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch 16:00 10 - 4
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 15:00 11 - 4
  Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild  -  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 15:00 10 - 6
2e klasse C Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 18:00 9 - 3
  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 19:00 6 - 5
  Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 17:00 5 - 10
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18:00 7 - 8

Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:25