Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 18 februari 2006

        Aanvang Uitslag
3e klasse A Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen  -  Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 12:00 5 - 8
  Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon  -  Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 11:00 10 - 7
  Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink  -  Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 13:00 2 - 11
  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel  -  Erich Kaestn/RobvVeen/ MarcelKKlik hier voor de opstelling van Erich Kaestn/RobvVeen/ MarcelK 11:00 11 - 2
  Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel  -  M Dijkstra / F PetersenKlik hier voor de opstelling van M Dijkstra / F Petersen 12:00 13 - 3
3e klasse B Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt  -  MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14:00 4 - 9
  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels  -  Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 16:00 14 - 3
  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 16:00 7 - 4
  Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis  -  Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 16:00 4 - 9
3e klasse C Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart  -  Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 18:00 3 - 6
  Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 18:00 5 - 11
  Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes  -  Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17:00 11 - 5
  Zieltjens/Beek/MeyerKlik hier voor de opstelling van Zieltjens/Beek/Meyer  -  N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 18:00 7 - 7
4e klasse A Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord  -  Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 15:00 12 - 7
  Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs  -  John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 13:00 11 - 5
  Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush  -  Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 14:00 3 - 9
  Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers  -  C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk 14:00 7 - 4
  Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa  -  Remco Terpstra / Erik KoperKlik hier voor de opstelling van Remco Terpstra / Erik Koper 11:00 12 - 5
  T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding  -  Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 15:00 11 - 5
4e klasse B Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske  -  Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 15:00 12 - 3
  Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam  -  Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 18:00 11 - 6
  Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars  -  Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 17:00 4 - 9
  Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden  -  RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 17:00 7 - 7
  Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz  -  Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 16:00 4 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:33