Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 28 januari 2006

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen  -  Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 19:00 6 - 10
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 14:00 12 - 4
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 19:00 9 - 5
  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 13:00 8 - 5
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 17:00 12 - 7
  Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen  -  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 18:00 5 - 11
Hoofdklasse Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff  -  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 17:00 8 - 4
  Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 17:00 6 - 5
  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 19:00 8 - 7
  Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels  -  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 15:00 8 - 8
  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk  -  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 16:00 3 - 9
  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels  -  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 14:00 5 - 8
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 16:00 4 - 10
1e klasse A Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 15:00 6 - 5
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 14:00 3 - 12
  Joris Berkhout/ Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Luuk Mulling  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 13:00 6 - 10
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 16:00 9 - 4
  Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 16:00 10 - 4
1e klasse B Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek  -  G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 19:00 3 - 12
  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 19:00 5 - 9
  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 18:00 14 - 5
  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 17:00 8 - 8
  AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw  -  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 18:00 6 - 10
2e klasse A Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12:00 10 - 5
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 13:00 4 - 15
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 11:00 8 - 7
  Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13:00 7 - 8
2e klasse B H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders  -  E & A Klooster / John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 15:00 6 - 11
   Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  R vWerven/T Schouten/JNuyensKlik hier voor de opstelling van R vWerven/T Schouten/JNuyens 14:00 10 - 7
  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer  -  Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 15:00 5 - 11
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  S Schouten / B KarelseKlik hier voor de opstelling van S Schouten / B Karelse 15:00 5 - 11
2e klasse C Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 16:00 6 - 10
  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes  -  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 18:00 4 - 12
  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 18:00 9 - 5
  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf  -  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 16:00 (za 21 jan) 5 - 9
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 17:00 5 - 7

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:13