Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 14 januari 2006

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman  -  Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 19:00 9 - 2
  Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 15:00 8 - 10
  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland  -  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14:00 14 - 12
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 16:00 8 - 7
  Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen  -  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 16:00 6 - 13
  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 18:00 8 - 8
Hoofdklasse Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 12:00 10 - 5
  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener  -  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 15:00 12 - 5
  Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 13:00 11 - 6
  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud  -  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 17:00 3 - 11
  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink  -  Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 19:00 10 - 5
  Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 6 - 8
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 17:00 5 - 11
1e klasse A Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 17:00 13 - 4
  Joris Berkhout/ Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Luuk Mulling  -  Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 15:00 10 - 7
  Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 15:00 5 - 11
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 14:00 6 - 6
  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel  -  Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 15:00 8 - 5
1e klasse B Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 16:00 10 - 6
  G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild  -  Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 14:00 6 - 9
  Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 18:00 13 - 6
  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 8 - 10
  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot  -  v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 19:00 8 - 5
2e klasse A Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek  -  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 14:00 8 - 8
  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 11:00 8 - 7
  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams  -  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 11:00 5 - 8
  Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff  -  Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 13:00 8 - 7
2e klasse B H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders  -  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 16:00 6 - 10
  R vWerven/T Schouten/JNuyensKlik hier voor de opstelling van R vWerven/T Schouten/JNuyens  -  S Schouten / B KarelseKlik hier voor de opstelling van S Schouten / B Karelse 14:00 6 - 10
   Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer  -  Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 19:00 8 - 9
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  E & A Klooster / John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 16:00 13 - 5
2e klasse C Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 18:00 6 - 8
  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 17:00 5 - 9
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 11:00 12 - 3
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 13:00 11 - 3
  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 18:00 6 - 10

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 18:50