Programma van een speelronde Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Uitslagen van de speelronde op zaterdag 17 december 2005

        Aanvang Uitslag
Eredivisie Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk  -  Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 17:00 6 - 10
  Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev  -  Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 18:00 8 - 7
  v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland  -  Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 19:00 7 - 10
  Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman  -  Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 19:00 12 - 5
  M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer  -  Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19:00 10 - 6
  André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten  -  Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 15:00 10 - 6
Hoofdklasse Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer  -  Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 16:00 6 - 10
  Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff  -  Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 15:00 12 - 6
  Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers  -  Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 17:00 7 - 9
  Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen  -  Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 16:00 8 - 5
  Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink  -  Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 15:00 5 - 9
  AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw  -  Team onbekend 14:00 10 - 6
  M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen  -  Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 16:00 7 - 8
1e klasse A Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange  -  Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 13:00 10 - 10
  Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick  -  Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 16:00 6 - 5
  Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner  -  Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 15:00 4 - 9
  Jasper Keetlap/Stephane KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlap/Stephane Kegels  -  Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 13:00 10 - 5
  Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest  -  Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 14:00 5 - 9
1e klasse B Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray  -  Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 18:00 6 - 10
  Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud  -  Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 18:00 7 - 7
  Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman  -  Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 17:00 9 - 5
  Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal  -  Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18:00 7 - 9
  Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach  -   Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 19:00 6 - 9
2e klasse A Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten  -  Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 13:00 11 - 6
  Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo  -  Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 12:00 13 - 6
  BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant  -  Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13:00 12 - 6
  S Schouten / B KarelseKlik hier voor de opstelling van S Schouten / B Karelse  -  Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 14:00 12 - 3
  Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer  -  Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 11:00 8 - 6
2e klasse B G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild  -  Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 15:00 9 - 4
  Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten  -  Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 14:00 10 - 6
  Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk  -  Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 16:00 9 - 5
  Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten  -  Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 14:00 5 - 10
2e klasse C Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte  -  Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 17:00 9 - 7
  Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning  -  Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 18:00 8 - 11
  Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen  -  v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 19:00 6 - 10
  Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten  -  Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 17:00 11 - 5

Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 20:03